Nabídka kurzů

Zkuste si vylézt svoji první cestu bezpečně! Seznámíme Vás se základní technikou lezení na umělé stěně.

Z důvodu bezpečnosti je pro začátečníky, kteří nemají s lezením dostatek zkušeností, povinná první návštěva stěny s instruktorem. A to po předchozí telefonické domluvě.

Představujeme Vám širokou nabídku kontaktních lekcí a kurzů. Platba hotově na místě nebo převodem na účet : KB 107-1606630247/0100  Kontakt: zc.an1526217098era-a1526217098kceze1526217098l@ofn1526217098i1526217098

Telefon pro objednávky kurzů: 727 815 591
Pro více informací volejte instruktorovi: +420 724 528 337

  1. Kontaktní lekce
  2. Kontaktní lekce pro celou rodinu
  3. Lezecký výcvik pro jednotlivce
  4. Lezecký výcvik Rodinka
  5. Oddíl sportovního lezení dětí a mládeže
  6. Prázdninový den na stěně pro děti do 15 let
  7. Dopolední akce pro školy

CENY KURZŮ NALEZNETE ZDE…

1. Kontaktní lekce s instruktorem – 1,5 hod (nutná rezervace)

Poznejte s pomocí našich instruktorů co ve Vás je a zdolejte svou první lezeckou cestu. Seznámíme Vás s pravidly pohybu na stěně i pod ní a pomůžeme Vám s prvními lezeckými krůčky tak nejlépe jak to jen bude možné.

2. Kontaktní lekce pro celou rodinu s instruktorem – 1,5 hod (nutná rezervace)

Nevíte co dělat s rodinkou ve volném čase, kdy není zrovna příjemné být venku? Ukažte rodině trochu akce a vyzkoušejte vystoupat až na vrchol Vaší první cesty v lezeckém centru. S pomocí našich instruktorů to nebude těžké a vy budete mít společný nezapomenutelný zážitek. Seznámíme Vás se základy lezení a získané dovednosti můžete využít Vy nebo Vaše děti například v dalších kurzech.

3. Lezecký výcvik pro jednotlivce – 4 x 1,5 hod (nutná rezervace)

Odlepte se od země a staňte se kondičním lezcem, my Vám k tomuto cíli pomůžeme. Frekventanti tohoto kurzu budou připraveni věnovat se lezení na stěně samostatně a dále se v něm sami, nebo s našimi instruktory zdokonalovat. Rádi také pomůžeme hlouběji se seznámit s lezením Vašim dětem.

4. Lezecký výcvik Rodinka – 4 x 1,5 hod (nutná rezervace)

Pokud hledáte nový trochu netradiční sport pro celou rodinu je pro Vás tento kurz správná volba. Po jeho dokončení zvládnete základní lezecké techniky i jištění a budete moci se svou rodinou navštěvovat lezeckou arénu samostatně nebo se s naší pomocí dále rozvíjet.

5. Oddíl sportovního lezení dětí a mládeže od 8-15 let – 1x týdně 1,5 hod (zápis každý měsíc)

Pokud Vaše děti mají zájem o sportovní lezení, přihlaste je do našeho kroužku. Zájmový kroužek je zaměřený na zvýšení kondice a rozvoj techniky lezení. Odměněnou pro Vaše děti budou adrenalinové zážitky i radost z překonávání svých vlastních hranic. To vše v kolektivu vrstevníků se stejnými zájmy, pod vedením našich instruktorů. Cena včetně zapůjčení vybavení.

6. Prázdninový den na stěně pro děti do 15 let s instruktorem – 1,5 hod (volné dny ve škole; nutná rezervace)

Mají-li Vaše děti zájem o lezení a chtějí vyplnit svůj volný čas netradičním programem na stěně, je tento kurz správnou volbou. Nebudeme je zdlouhavě nic učit, ale půjde se rovnou na věc a Vaše děti si do syta zalezou!

7. Dopolední akce pro školy (nutná rezervace)

Zajistíme Vám 2 hodiny netradiční tělesné výchovy na lezecké stěně. Naši instruktoři připraví pro děti program složený z her, lezení a povídání o něm i názorných ukázek.