Kroužek

DSCN2239

Z DŮVODU NÍZKÉHO ZÁJMU RUŠÍME ÚTERNÍ SLOUČENÉ KROUŽKY O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH! UŽÍVEJTE VOLNO A UVIDÍME SE V ZÁŘÍ…

OD ZÁŘÍ OPĚT NABÍRÁME NOVÉ ČLENY LEZECKÉHO KROUŽKU! MÁTE POCIT ŽE SPORT VE KTERÉM SE DĚTI NAUČÍ PŘEKONÁVAT SVÉ LIMITY A VE KTERÉM JE KLADEN VYSOKÝ DŮRAZ NA ZODPOVĚDNOST JE PRO VAŠE DÍTĚ TO PRAVÉ? NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE VYPLNIT PŘIHLÁŠKU. VAŠE DĚTI SE STANOU SOUČÁSTÍ NAŠÍ VELKÉ LEZECKÉ PARTY KTERÁ NELEZE JEN UVNITŘ, ALE OBČAS VYRÁŽÍ I NA SKÁLY. ZAČÁTEČNÍCI – ÚTERÝ 15:00 – 16:30. CENA 400,- KČ MĚSÍČNĚ. ZAČÍNÁME OD 5. ZÁŘÍ.

PRO DĚTI KTERÉ UŽ KROUŽEK NAVŠTĚVOVALY SE LETOS NIC NEMĚNÍ, JEN JE POTŘEBA VYPLNIT PŘIHLÁŠKU PRO LETOŠNÍ ROK. POKROČILÍ – ÚTERÝ A STŘEDA 16:30 – 18:00.

Pokud Vaše děti mají zájem o sportovní lezení, přihlaste je do našeho kroužku. Zájmový kroužek je zaměřený na zvýšení kondice a techniky lezení. Odměněnou pro Vaše děti budou adrenalinové zážitky i radost z překonávání svých vlastních hranic. To vše v kolektivu vrstevníků se stejnými zájmy, pod vedením našich instruktorů. Pro začátek rádi zdarma zapůjčíme i základní lezecké vybavení.

Děti, které začínají chodit do lezeckého kroužku v průběhu roku, musí předem absolvovat individuální lekce s instruktorem!

Lezecký kroužek, to není jen lezení na umělých stěnách v aréně! S dětmi vyjíždíme pravidelně do skal v přírodě na víkendy i jednorázové akce. Pro děti z kroužku pořádáme i závody a často se účastní i dalších akcí lezecké arény. Za dobu fungování kroužku se nám tu vytvořila parta kamarádů, jejíž součástí může být i Vaše dítě.

DSCN3382

Časy lezeckých kroužků:

Úterý: 15:00 – 16:30 začátečníci; 16:30 – 18:00 pokročilí
Středa: 16:30 – 18:00 pokročilí

Cena kroužku je 400,- Kč měsíčně nebo 2000,- Kč na půl roku.

Kroužky běží i během prázdnin, nebo státních svátků!

Na vrcholu bylo trochu plno

Sleva na nákup veškerého vybavení v našem lezeckém obchodě pro členy kroužku 10%!

FOTO Z VÍKENDU VE SKALÁCH PRO DĚTI Z LEZECKÉHO KROUŽKU KE STAŽENÍ ZDE…

FOTO Z JARNÍ METODIKY V PERŠTEJNĚ 2017 KE STAŽENÍ ZDE…