Kroužek

OD ZÁŘÍ OPĚT OTEVÍRÁME NOVÝ ZAČÁTEČNICKÝ KROUŽEK, KTERÝ BUDE VŽDY V ÚTERÝ OD 15:00. PŘIHLÁŠKY JSOU K DISPOZICI NA RECEPCI LEZECKÉ ARÉNY. POČET MÍST OMEZEN! BEREME DĚTI OD OSMI LET.

5. 10. POŘÁDÁME PRO DĚTI NEJEN Z LEZECKÉHO KROUŽKU ZÁVODY V BOULDERINGU! VÍCE ZDE…

Děti, které s námi pokračují z předchozích let mají na výběr termíny úterý od 16:30 nebo středa od 16:30. Prosím zastavte se vypsat přihlášku na další rok.

Začínáme první zářiový týden!

Pokud Vaše děti mají zájem o sportovní lezení, přihlaste je do našeho kroužku. Zájmový kroužek je zaměřený na zvýšení kondice a techniky lezení. Odměněnou pro Vaše děti budou adrenalinové zážitky i radost z překonávání svých vlastních hranic. To vše v kolektivu vrstevníků se stejnými zájmy, pod vedením našich instruktorů. Pro začátek rádi zdarma zapůjčíme i základní lezecké vybavení.

Lezecký kroužek, to není jen lezení na umělých stěnách v aréně! S dětmi vyjíždíme pravidelně do skal v přírodě na víkendy i jednorázové akce. Pro děti z kroužku pořádáme i závody a často se účastní i dalších akcí lezecké arény. Za dobu fungování kroužku se nám tu vytvořila parta kamarádů, jejíž součástí může být i Vaše dítě.

DSCN3382

Časy lezeckých kroužků:

Úterý: 15:00 – 16:30 začátečníci; 16:30 – 18:00 pokročilí
Středa: 16:30 – 18:00 pokročilí

Cena kroužku je 400,- Kč měsíčně nebo 2000,- Kč na půl roku.

V případě, že je v daném měsíci kroužek 5x, je cena 500,- Kč / měsíc. U platby 2000,- Kč na půl roku se počet kroužků nezohledňuje a cena se nemění. Je-li dítě omluveno, lekce se přesouvá do dalšího měsíce.

Na vrcholu bylo trochu plno

Sleva na nákup veškerého vybavení v našem lezeckém obchodě pro členy kroužku 10%!

FOTO Z JARNÍ METODIKY 2018 V PERŠTEJNĚ KE STAŽENÍ ZDE…