Instruktoři

 Jarda

Vede kurzy pro dospělé, a lezecké tréninky pro pokročilé – a to nejen na stěně, ale i na skalách. Potkáte ho jak s lanem, tak na boulderech.

Vojta 

Vojta je součástí týmu od otevření arény. Je trpělivý a kreativní. Kromě lezeckých kroužků pro děti a individuálních kurzů, funguje také jako vedoucí letních příměstských táborů, kdy svým promyšleným programem děti vždy nadchne.

Elis

Elis vede jak kurzy lezení na stěně tak i na skalách. Nejčastěji vede individuální kurzy pro děti i dospělé, a lezecké tréninky pro pokročilé. Děti doprovází na lezecké soustředění a víkendové akce ve skalách.

Karis

Karča začala s lezením ve čtyřech letech, a leze převážně na stěně. Vede lezecké kroužky na boulderu pro nejmenší. S dětmi hraje spousty her zaměřených na lezení, ale také na rozvoj dalších pohybových dovedností. Kromě dětských kroužků vede také individuální kurzy pro děti i dospělé.

Vojta

Vojta leze od dětství, kde se dá – nejraději však venku, na písku. Přednost dává lezení s lanem. Lezecké motto je „Jdu první, nebo jdeš druhej?“. Vojta je držitelem licence instruktora lezení na umělých stěnách, a vede převážně individuální lezecké kurzy jak pro dospělé, tak pro děti.

Lucka

Lucka je nadšený cyklista, turista a lezec. Lezení se věnuje přes deset let. Jako instruktor je stále ještě nováček. Častěji leze uvnitř na stěně, ale lezení na skalách je srdcová záležitost. Přednost dává lezení s lanem, ale nepohrdne ani boulderingem. Lucka se věnuje převážně individuálním lezeckým kurzům.

David

Pomocníci

Matěj

Lezení se věnuje čtyři roky. Leze jak na laně, tak na boulderu. Je přátelský, energický a kreativní. Bav ho pracovat s dětmi, a vymýšlet pro ně zábavné programy.

Vali

Valča má zkušenosti jak s lezením na stěně, tak i na skalách. Nejraději leze na laně. V aréně jí potkáte jako pravou ruku instruktorů, nejčastěji na dětských lezeckých kroužcích.

Emma

Emča leze převážně na stěně, ale vždy dá přednost lezení na skalách. Ráda tráví čas s dětmi. Proto jí můžete potkat na lezeckých kroužcích pro nejmenší, kde pracuje jako pomocná ruka instruktorů.

Bea

Bíba tráví většinu času na stěně, ale nepohrdne ani lezením na skalách. Baví ji práce s dětmi, a plánuje se v tréninku dětí rozvíjet i nadále. Zatím ji můžete potkat jako pomocnici na dětských lezeckých kroužcích.